Lviv Ecommerce Forum 2011 21 травня

Електронній комерції в Україні бути – саме таким стало гасло форуму, що пройшов у Львові 21 травня. Більше 300-х учасників з різних куточків країни завітали на Lviv Ecommerce Forum.


Організатор: Lviv Startup Club під керівництвом бізнес-ангела Ростислава Чайки. Головний ідеолог заходу. Більше інформації - у його твіттері.

Генеральний партнер: компанія SEO-studio – лідери ринку пошукового маркетингу. Якщо вам потрібне просування вашого магазину – звертайтесь до SEO-studio. Залишається тільки подякувати хлопцям за підтримку та гарні доповіді, що пролунали на форумі.
Ми також дякуємо й усім іншим, хто допомагав організовувати форум, зокрема: мережі бізнес-ангелів HTBAN.org, Українській банерній мережі, потртал для бізнесу Prom.ua, BIGMIR.net.

Також хотілося б відзначити Український католицький університет за комфортне і затишне приміщення та Львівську міську раду за підтримку.


Про конференцію

Lviv Ecommerce Forum проходив у чотири потоки: «Бізнес інтернет-магазинів», «Електронна комерція для підприємців», «Розробка Ecommerce-сервісів» та «Оптимізація бізнесу». Виступи були сплановані таким чином, щоб всі учасники мали змогу відвідати саме ті доповіді, котрі їм цікаві. Заради цього також була організована twitter-трансляція у вестибюлі, куди транслювались гарячі повідомлення з твіттеру. Учасники мали змогу й орієнтуватись між потоками, й одразу ж читати відгуки.

Що ж отримали учасники форуму?

 • Багато корисної інформації від ідеї створення інтернет-магазину до організації доставки та платежів;
 • Детальні інструкції щодо роботи з веб-аналітикою, котра дозволяє перетворювати слабкі сторони у переваги;
 • Різноманітні онлайн стратегії просування інтернет-магазинів;
 • Поради щодо монетизації інтернет-сервісів;
 • Інструкції по забезпеченню співпраці з платіжними системами;
 • Розуміння нової податкової системи, саме від тих, хто її створював;
 • Спілкування в кулуарах з доповідачами та підприємцями;
 • Подарунки від доповідачів форуму: компанії «Софткей-Україна», магазину kniga.biz.ua та ін.;
 • І звісно ж, багато емоцій!

Про людей

Варто згадати наших доповідачів, котрим висловлюємо подяку за підготовку цікавих матеріалів. А саме, Дмитрові Лаппо - за енергію та власний досвід, Євгену Арисмятову та Роману Рибальченко з SEO-studio - за детальні огляди та відкритість до розмови, Ользі Горенко - за увагу до деталей, Ганні Бондарчук, що поділилась не тільки порадами, а й цифрами «Софткей-Україна», Михайлу Свистуну, що порадував корисною статистикою, Алексу Рябцеву - за ідеї та напрямки, Станіславу Матюшенко - за вказані помилки, Андрію Чипиленко, що поділився власним досвідом розробки, Андрію Тимчишин-Валевському - за філософію, Роману Россову, Мураду Рогожнікову, Ларисі Гайдар-Цимбал, Руслану Савчишину - за детальний опис проблем з платіжними системами, Павлові Сидельову - за поради, Вікторії Бондар - за позитив та всім іншим, які презентували свої доповіді.

Також дякуємо слухачам, котрі створювали атмосферу, задавали складні питання, активно приймали участь в обговореннях. Дуже приємно, що публіка, котра зібралась на форумі вже мала досвід роботи в електронній комерції, що дозволило доповідачам зосередитись на більш складних та серйозних темах.

Учасники Lviv Ecommerce Forum
 
Про майбутнє

Що ми очікуємо від слухачів форуму?

 • Нові проекти. Адже ідей пролунало як у залах, так і в кулуарах дуже багато;
 • Нові імена. Вогонь в очах слухачів – гарна ознака того, що в уанеті з’являться нові зірки;
 • Розвиток партнерства. Лунали запрошення до співпраці від багатьох учасників;
 • І звісно – збільшення прибутків. Тепер підприємці більш чітко усвідомлюють, як заробити, а ринок буде тільки зростати.
Відгуки інших учасників: Коментарі:

Вікторія Бондар, KP Media:
«Мені все дуже сподобалось. Особливо те, що було організовано велику кількість потоків і запрошено багато доповідачів. Кожен міг вибирати щось собі до смаку і не сидіти на доповіді тому, що "немає куди більше піти". І взагалі, я в захваті від Львова, від місця проведення конференції та можу сказати, що тут, було більше доповідачів, ніж на «Інтернет-маркетингу» в Києві напередодні, хоча Lviv Ecommerce Forum мав досить вузьку спрямованність.
Правда, є і зауваження. Були компанії, представники яких приїхали на конференцію лише з метою «продати» свій продукт. На мою думку, це не правильно, оскільки такі заходи не є місцем для продажів, але для обміну ідеями і власним досвідом. Головне, на мою думку, що мають виносити учасники - це натхнення продовжувати далі свою справу з новими знаннями."

Мурад Рогожніков:
"Зацікавлена ​​аудиторія, нові обличчя, цікаві ідеї. Саме так пройшла львівська конференція. Ніякої провінціальщини, організація на високому рівні.
З мінусів: іноді складно було знайти приміщення, тому що там багато інших. Так, і, чотири потоки - це занадто. Можна без шкоди зручності скоротити до 2-3 потоків, що дасть можливість краще відбирати доповідачів і менше приводів для метушні з однієї аудиторії в іншу.
Загалом молодці, на наступний рік приїду обов'язково."

Одним з результатів Lviv Ecommerce Forum стало відкриття у Львові регіонального представництва SEO-Studio - лідера ринку пошукового маркетингу. Відкриття офісу у Львові коментує Роман Рибальченко (керівник відділу інтернет-маркетингу SEO-Studio):

"Попит на послуги пошукового маркетингу у Львові - високий, завдяки декільком факторам: це і готовність клієнтів розвивати локальний бізнес за допомогою інтернет, і велика кількість розробників проектів, які потребують просування проектів в Європу.
Ми їздили до Львова мінімум тричі, перед тим як відкрити представництво. І кожен раз нас дуже тепло зустрічали.
Тому сьогодні я радий, що ми відкрили вже 3-ій офіс, тим більше з таким місцевим партнером - Ростиславом Чайкою. Я вірю, що Ростислав виведе місцевий ринок на новий, ще більш якісний рівень. У нього чудово виходить розвивати і навчати ринок!""
Також SEO-Studio проводить акцію з нагоди свого відкриття. Серед перших 10 клієнтів інтернет-магазинів з західного регіону буде розіграно 5 сертифікатів на 300 у.о. на SEO-просування.

Взяти участь в акції можна на сайті - http://www.seo-studio.com.ua/zayavka.htm (Потрібно вказати регіон Львів, та "Я беру участь в акції" в додатковій інформації)

Корисна інформація

Якщо Ви не змогли послухати всі доповіді, або й взагалі пропустили зустріч – не хвилюйтесь. Ми підготували запис відео всіх доповідачів за зручною ціною.

Твіттер-трансляція події доступна за хештегом #icommlviv

Публікуйте свої звіти та відгуки, нам цікаві Ваші враження.
Всі відгуки будуть опубліковані у нас на сайті.

Також ми з радістю вислухаємо Ваші побажання та пропозиції стосовно наступної конференції. Напишіть нам, кого Ви б хотіли побачити та почути на наступній конференції, а ми, в свою чергу, зробимо усе можливе, щоб Ваше бажання здійснилось.

П.С. А ще, у Львові восени на Вас чекає ще більш грандіозніше подія – Lviv iCamp 2011. Форум збере кращих інтернет-спеціалістів.

Приєднуйтесь, ми будемо раді бачити Вас знову!