Платформа для блога: обираємо оптимальну

Будь-який блог не існує просто так, поза часом-простором. Він технічно забезпечується обраною ПЛАТФОРМОЮ. Тобто тим фізичним місцем де блог розташовано, які має технічні параметри, що дозволяє і чим обмежує.

Взагалі, про блоги загалом я вже якось писав, кому цікаво можна почитати. Але то — В ЗАГАЛЬНОМУ, а цей блог присвячений саме монетизації; тобто з цієї позиції людина, яка створює блог і цим самим поповнює армію блоґґєрів, сподівається, що колись, в майбутньому (далекому чи ні — залежить вже від блоґґєра) цей блог зможе приносити якісь прибутки.
А далеко не всі платформи для блогу дають таку можливість.. Так, наприклад, www.livejournal.com (улюблений багатьма Живий Журнал), чи www.liveinternet.ru — так, звісно, якщо мати великий вплив в цих соціальних спільнотах, то можна використовувати свій авторитет (можна навіть сказати, ГУДВІЛ) для прихованої реклами, чи для піару.
А якщо володіти ВСІЄЮ ПЛАТФОРМОЮ, то навіть лобіювати політичні інтереси чи формувати громадську думку. Але це — мабуть, не для простих смертних.

А з точки зору монетизації, мабуть, є всього-навсього ТРИ найвдаліші варіанти:

1. Блог на blogger.com.
2. Блог на wordpress.com.
3. ОКРЕМОСТОЯЧИЙ блог, на власному хості — з використанням двигунця wordpress (НЕ плутати двигун і сервіс!), який там же можна і скачати абсолютно безкоштовно.

Тепер про кожен докладніше.

1. blogger.com: дуже гарно індексується гуглом (власне, він входить до сервісів гугля, аккаунт використовується той самий), на ньому заробляють на гугл АдСенс (якщо відвідуваність дозволяє), або в такий спосіб, який абсолютно ніяк не залежить від технічного оснащення блогу: пряма реклама в постах, розміщення рекламних банерів (знову ж таки, це пряма домовленість із рекламодавцем).
Що стосується бірж лінків — більшість систем просто недоступні (якщо просять завантажувати на фтп якісь папки, файли — звісно, це недоступно в даному випадку).
В технічному плані — є дуже багато мінусів, які, здавалося б, нівелюють перспективу створення успішного прибуткового блогу.

Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.