Зароблємо на XAP.RU

Сьогодні розглядаємо також надзвичайно популярну біржу лінків — XAP.RU

Власне, вирішив розглянути “ксап” не в першу чергу, а в другу лише тому, що хронологічно вона була другою.
Справа в тому, що XAP.RU чомусь не працювала досить тривалий період, і нові користувачі реєструватися в системі не могли.

Потім, в процесі освоєння, не все склалося із системою позитивно через те, що вона, система тобто, зареєструвати мене як нового користувача зареєструвала, але не попередила, що логін треба обирати без ніяких “_” і подібних символів — про що я дізнався вже задовго після того, як додав до біржі сайт і вже давно як мав отримувати з нього прибутки.

А прибутки, я вам скажу, чомусь тут в мене більші, ніж на SAPE.RU, відчутно більші. Але такими вони стали вже тоді, коли нормально розібрався із системою.

Отже, що потрібно для того, щоб розпочати заробляти з допомогою XAP.RU ?

1. Зареєструватися в системі (НЕ ПОВТОРЮЙТЕ МОЇХ ПОМИЛОК — обирайте одразу логін із літер-цифр, без жодних інших символів).
2. Залогінитись. Зліва на панельці натиснути кнопку “отримати код” і розмістити отриманий код в себе на сайті.
3. Якщо користуєтесь WordPress (що рекомендую від усієї душі), то зверніть увагу на рядок в коді:

var $_encoding = ”; // выбор кодировки вашего сайта. Пусто — win-1251 (по умолчанию). Также возможны: KOI8-U, UTF-8 (необходим модуль iconv на хостинге)

звісно, прописуємо своє кодування UTF-8 і отримуємо такий вигляд:

var $_encoding = ‘UTF-8‘; // выбор кодировки вашего сайта. Пусто — win-1251 (по умолчанию). Также возможны: KOI8-U, UTF-8 (необходим модуль iconv на хостинге)

4. Додаємо цей сайт з уже встановленим кодом до системи, очікуємо на модерацію. Модерація проходить довгенько, як правило — кілька днів.
5. Якщо сайт одобрено модератором (тобто якщо він НЕ ЗНИК із списку ваших сайтів в системі), то поступово збільшуємо кількість рекламних лінків на своєму сайті до чотирьох — це робиться так само із списку своїх сайтів.

Ось і все: чекаємо коли з’являться лінки. А на це піде, як правило, ще кілька днів.

Потім — спостерігаємо за тим, як кількість КСАПІВ у вас збільшується.
Що ж таке ксапи і що з ними робити?
Дуже просто: тут розрахунки проходять в КСАПАХ, це така собі “місцева грошова одиниця”, і нехай вона не вводить в оману і не створює ілюзію якоїсь “складності” чи “заплутаності” системи, тому що все тут просто і ніяких лишніх надмірних зусиль від вебмайстра не вимагає.

Отже, що робити із ксапами?
1. Конвертувати їх в долари США і отримувати собі на гаманець вебмані.
2. Витратити їх там же в системі, замовивши розкрутку якихось своїх проектів.
3. Придбати прямо за них доменні імена.

Особисто я пробував поки що перший спосіб — тобто продаж ксапів за WMZ, при чому продавати можна на біржі ксапів, а можна продавати напряму системі.
Система наразі викупає ксапи по ціні 0,7 WMZ за 1000 ксапів — власне, так найзручніше конвертувати ксапи в готівку. Продаж системі відбувається дуже просто, в автоматизованому режимі шляхом натискання кнопки “продати ксапи” в своїй же панелі користувача і прочитавши всі інструкції. Тут же показано і історію своїх трансакцій (останні сто). Ось як воно виглядає в мене:

Таким чином, спробую трошки виділити переваги та недоліки системи XAP.RU:
серед переваг — простота реєстрації та встановлення коду, ніяких папок в корінь сайту на фтп заливати не потрібно; максимум чотири лінки з кожної вашої сторінки може бути продано через систему; гарні ціни та АВТОМАТИЧНЕ ціноутворення (не потрібно гратися з цінами і мудрувати скільки ж коштуватиме той чи інший лінк з тієї чи іншої вашої сторінки).
серед недоліків — досить довгий вивід коштів на гаманець вебмані; можливість вивести одночасно із системи максимум 50% заробленої суми за один раз (тобто ВСІ свої кошти за раз зняти не можна. Можна зняти половину, на другий день — іще половину, на третій — ще половину, і таким чином все одно, хто розуміється на математиці — підтвердить, не вивести усіх своїх коштів, бо цей ланцюжок є безмежним. Система пояснює такі дії тим, що ксапи нараховуються авансом — мовляв, страхуємо себе..)

Загалом — достойна біржа лінків.

Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.