Чего хотят женщины

Наталія Ульянкіна, у минулому головний редактор і співзасновник «Жіночого журналу» (нагадаємо, минулого року вона залишила видання), запустила інтернет-портал http://happywoman.com.ua/

Пані Наталія вважає, що жіноча ніша в українському інтернеті незаповнена, саме тому вона вирішила працювати над розробкою порталу. «Відомо, що жіночі сайти – одне з ресурсів, що найбільш динамічно розвивається, – каже вона. – А у бізнесі глянцевих журналів я досягла багато чого – створила найрейтинговіші жіночі журнали. Зараз мені нецікаво робити глянець».

На її думку, у багатьох українських сайтів є проблеми з контентом, саме тому при створенні нового видання основний акцент робився на формування сильного творчого колективу: «Один із основних принципів редакційної політики – створення виключно оригінальних текстів, фото, відео та програмного продукту. У нас працюють журналісти, які пройшли професійну школу у найуспішніших глянцевих виданнях та на телебаченні, і журналісти, що працювали в інтернет-ЗМІ». Головним редактором порталу стала Євгенія Бобрик.

Окрім цього, за словами Наталії Ульянкіної, у виданні працює потужна більд-служба, яка займається створенням власного фото- та відеопродукту, а також відділ розробки web-технологій.

Портал складається з 12 розділів, присвячених, зокрема, традиційним для подібних видань темам: психології, красі, моді, здоров’ю, дітям, кухні; а також спеціалізованим, як-от езотеричний розділ «Доля», «авторами якого є професійні астрологи, хіроманти, парапсихологи, психотерапевти».

«Те, що ви бачите зараз – це бета-версія, яку найближчим часом буде доповнено інтерактивними сервісами, рубриками, каталогами, базами даних», – розповіла Наталія Ульянкіна.

Імена інвесторів порталу наразі не розголошуються, відомо лише, що це виключно українські інвестори. На самоокупність видання планує вийти через півтора роки.

Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.